HANNAH LEMHOLT. SPOTKAJ MAGICZNE DUSZEKim jest?

Hannah Lemholt to 35 letnia fotograf. Pochodzi ze Szwecji. Fotografuje głównie wnętrza, ale dziś chciałam spotkać się na innym, wyjątkowym aspekcie jej twórczości. Jest ona nie tylko fotografem ale również partnerem kreatywnym firmy i zapaloną blogerką. Gorąco polecam jej blog Honeypielivingetc pełen ciekawych inspiracji i poczucia eskapizmu. 

Warriors World

Artystka twierdzi, że fotografia jest jej językiem, którym posługuje się ze światem. Tutaj zaczyna się historia z LW Warriors of the World, projektem bardzo bliskim mojemu sercu. Ta seria w zakresie wytwarzania jest inspirowane przez niesamowitych ludzi i stworzenia. Hannah Lemholt uwiecznia, magiczne dusze i kochających wojowników, których spotykamy w czasie niezwykłych podróży po całym świecie. Fotografie są dla nas przypomnieniem, że wszyscy mamy wojownika wewnątrz nas, które mądrze nam doradzają zawsze i gdziekolwiek jesteśmy są potrzebni.

Fotografie Hannah Lemholt są marzycielskie, proste, neutralne i ocieplone ekscentrycznością, które urzeka. Artystka jest partnerem firmy Love Warriors. Zespół Love Warriors to grupa kreatywnych ludzi, których pasja do odkrywania i poszukiwania subtelnego piękna w przedmiotach, tworzenia świata przepięknych stylizacji - jest godna pozazdroszczenia.
Śledzę pracę Hannah już od dłuższego czasu za pośrednictwem jej bloga. Warto przyjrzeć się też innej dziedzinie jej twórczości jaką jest wystrój wnętrz. Cieszę się jednak, że odkryła w sobie talent do fotografowania. Dzięki temu nawiązała współpracę z Love Warriors i stworzyła wspaniałą serię zdjęć z limitowanej edycji 50 sztuk zdjęć. Fotografie powstały w dążeniu do podkreślenia dwoistości nazwy firmy miłości i wojny i również ze względu na dwoistość samej miłości. Upadków i wzlotów, szczęścia i cierpienia.

Wszystkie dzieła artystki wydrukowano na Tyvek nazywanej materiałem przyszłości. Jest to włóknina wykonana z polietylenu o wysokiej gęstości. Tyvek wyróżnia się niepowtarzalną strukturą oraz delikatnym połyskiem. Jest gładki jak papier i miękki jak tekstylia. Materiał jest również bardzo silny i odporny na wodę.
Projekty dostępne są na http://lovewarriors.se


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

ZADBANA INTELEKTUALNIE © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka